Search

Tablety "Eden": pokyny, analogy a recenze

Tablety "Edem" - dobrý antihistaminikum, který se úspěšně používá k léčbě rýmy, otoku a dalších projevů alergií.

Co je droga?

Farmakodinamika znamená "Eden" kvůli chemickým vlastnostem své aktivní složky - desloratadinu. Tato chemická sloučenina nezpůsobuje ospalost, ani neinhibuje metabolické procesy v těle.

Desloratadin účinně snižuje a odstraňuje alergické příznaky, zabraňuje progresi zánětlivých procesů. Příjem drogy má na tělo pacienta desensitizující účinek, odstraňuje otoky, svědění, zarudnutí. Pacienti zlepší svůj stav během první hodiny po podání léku.

Tablety "Eden" jsou antialergické léky, které působí téměř okamžitě poté, co vstoupí do těla pacienta. Doba aplikace drogy, množství potravy a věk pacienta vůbec neovlivňuje absorpci.

Maximální možná koncentrace hlavní účinné látky nastane během 3 hodin po podání. Metabolismus léku se vyskytuje v játrech. Pouze malá část léku se vylučuje spolu s močí a telaty.

Forma vydání a složení

V lékárničkové síti lze lék nalézt ve formě suspenze nebo tablet, které mají zaoblený tvar a jsou pokryty ochranným pláštěm modré barvy. V jednom blistru je 10 kusů a každé balení obsahuje 1 až 3 blistry.

Sirup je předepsán dětem, které se při exacerbování alergické reakce setkávají s nepohodlí. Obsahuje 60 a 100 ml lahvičky. Láhev s odměrkou je umístěna v kartonové krabici.

Hlavní účinná látka tablet "Edem" (desloratadin) se týká selektivních blokátorů histaminových receptorů, díky nimž se eliminuje hlavní symptomatologie alergických reakcí. Nemá žádný účinek na nervový systém, který zaručuje, že tyto nežádoucí účinky nejsou po aplikaci jako závratě, podrážděnost, tremor končetin, křeče.

Indikace pro použití

Tablety z alergie "Eden" jsou předepsány pacientům trpícím alergickými reakcemi, které jsou doprovázeny rinitidou, kopřivkou a kožními vyrážkami.

Tato lék pomáhá s otoky, eliminuje svědění a slzení. Navíc může pomoci odstranit příznaky, jako je kýchání, mírné pocení v krku, suchý kašel. Je účinná v přítomnosti alergií na kousnutí hmyzem. Stojí za zmínku, že tableta "Eden" by měla jmenovat pouze kvalifikovaného lékaře, protože samoléčba nedosáhne požadovaného výsledku a obecně může poškodit vaše zdraví. Tento lék pomáhá eliminovat konjunktivitidu vyvolanou alergií. Použití tablet "Eden" je indikováno k odstranění takových příznaků, jako jsou:

  • pravidelné vypouštění hlenu z nosu;
  • svědění oční sliznice;
  • kýchání;
  • otok;
  • nazální kongesce;
  • slza;
  • zčervenání oka.

Dále lék pomáhá zastavit příznaky chronické kopřivky. S jeho pomocí můžete rychle dosáhnout pozitivního výsledku.

Způsob aplikace

Před zahájením aplikace tablety "Eden" by měla být nejprve studována. Je důležité zvážit míru užívání drogy, aby se předešlo předávkování.

Podle pokynů tablety "Eden" z alergie na dospělé určují jeden denně. Stojí za to si uvědomit, že nemůžete žvýkat nebo rozemletovat tablety, je třeba je úplně polknout a omýt velkým množstvím vody. Pacient může lék užívat v jakémkoliv vhodném čase, nicméně odborníci to doporučují současně s tím, jak je lék 24 hodin.

Děti mladší 12 let se lék podává jako sirup. Dávka pro dítě, které nedosáhlo šesti let, je 2,5 ml denně a děti starší než tento věk jsou 5 ml denně. Suspenze je bez ředění. Doba trvání léčby je stanovena ošetřujícím lékařem-alergikem.

Aplikace během těhotenství

Podle pokynů by tablety "Eden" neměly být užívány během těhotenství. Jedinou výjimkou může být užívání léku podle lékařského předpisu, který vidí zvláštní potřebu antialergické léčby. Nicméně lék je předepsán, pouze pokud očekávané výsledky léčby v mnoha ohledech přesahují stávající hrozbu pro plný vývoj plodu.

Pokud je léčba tímto antihistaminikovým lékem předepsána během laktace, pak během léčby je nejlepší přejít na krmení speciálních mléčných přípravků.

Kontraindikace

Vezměte pilulky "Eden" se v některých případech nedoporučuje. Mezi kontraindikacemi:

  • porucha funkce ledvin;
  • onemocnění jater;
  • diabetes mellitus.

Navíc tento lék ve formě tablet není předepsán dětem mladším 12 let. Lidé, kteří mají individuální nesnášenlivost složek léčivého přípravku, by měli také odmítnout užít "Eden" a nahradit ho jinou vhodnou medikací.

Nežádoucí účinky a předávkování

Nežádoucí účinky léku "Eden" se projevují v případě, kdy pacient netoleruje jednotlivé složky. V tomto případě hlavní symptomatologie zpravidla vychází z kardiovaskulárního systému, žaludku a střev. Obecně jsou vedlejší účinky vyjádřeny nevolností, zvracením, průjem, tachykardií, arytmií.

Pokud lék není pro pacienta vhodný, může dojít k nadměrné duševní aktivitě, snížené výkonnosti, zvýšené únavě. Kromě toho mohou také vzrůst počáteční příznaky alergie, tj. s individuální nesnášenlivostí je droga schopna poskytnout opačný účinek.

Při mírném předávkování funkčních poruch orgánů a systémů nebyli pacienti identifikováni. Abyste se vyhnuli komplikacím kvůli užívání nadměrného množství desloratadinu, je třeba včasně opláchnout žaludek a absorbovat sorbenty. Po určitou dobu po tom, co otrava má být sledována ošetřujícím lékařem.

Interakce s jinými léky

Závažný a důkladný výzkum interakce "Eden" s jinými léky nebyl proveden. Nicméně na základě klinických údajů o komplexní léčbě lze poznamenat, že depresivní účinek desloratadinu na účinek jiných předepsaných léků nebyl odhalen.

Při užívání této drogy musíte dodržovat některá pravidla a doporučení. Pokud pacient trpí onemocněním jater, je třeba ho užívat velmi pečlivě.

Analogy léků

Pokud je z nějakého důvodu užívání drogy "Eden" kontraindikováno, lékař může předepisovat analogy této drogy. Mezi nejoblíbenější patří:

Léčivo "Erius" je považováno za jeden z nejúčinnějších blokátorů histaminových receptorů. Má antialergický a antipruritický účinek. Lék je předepsán pro vampy a alergickou rýmu. Kontraindikace během těhotenství, laktace a dětí do 2 let.

Lék "Loratadin" - dobrý antihistaminikum, které snižuje propustnost stěn cév a kapilár. Lék se používá k léčbě dětí a dospělých, zabraňuje výskytu alergií. Tento lék lze užívat i během porodu a kojení. Určeno, kdy:

  • konjunktivitida;
  • rýma;
  • urtikárie;
  • Quinckeho edém;
  • alergie na kousnutí hmyzem;
  • dermatózy;
  • pseudoalergické reakce.

Vyrábějí se ve formě šumivých tablet a ve formě sirupu.

"Deslor" se týká aktivních blokátorů histaminových receptorů. Tento lék je předepsán pro svědění kůže, sezónní alergie, těžké záškuby, zčervenání očí a včelstva chronického typu. Kontraindikovaná droga pro děti do 12 let, pro ženy během březosti, laktace a příliš citlivá na složky léku. Léčivo se vyrábí ve formě tablet a ve formě roztoku.

Přípravek "Ezlor" představuje usnadnění průběhu alergií a také pomáhá rychle a účinně odstranit svědění. Droga je předepsána pro různé druhy alergických reakcí, sezónních projevů, kopřivky, svědění, kožních projevů.

Tento přípravek je kontraindikován u dětí mladších 12 let, během těhotenství, kojení. Navíc takový lék není předepsán v případě nesnášenlivosti pacientů s laktózou, stejně jako při onemocnění ledvin.

Náklady na léčbu

Náklady na "Eden" do značné míry závisí na formě uvolnění, výrobci a balení. V průměru se cena pohybuje od 70 do 150 rublů.

Recenze k tabletám "Edem"

O přípravě existují převážně pozitivní odpovědi, protože droga opravdu pomáhá rychle odstranit akutní příznaky alergií a také má širokou škálu účinků.

Nepotřebujete předpis na nákup léku, doporučuje se však předem konzultovat s lékařem, protože droga obsahuje určité kontraindikace a vedlejší účinky.

Jak přípravek uchovávat? Jaký je datum vypršení platnosti?

Doba trvání účinků farmakologických vlastností je do značné míry závislá na dodržování pravidel pro skladování léku. Tablety a sirup "Eden" je třeba uložit:

  • při snížené vlhkosti;
  • teplota do +30 stupňů;
  • na místě, které není pro děti dostupné.

Při správném skladování léku je trvanlivost 2 roky. Po uplynutí této doby se droga "Eden" nedoporučuje.

Léčba alergie Eden

Edem je nejnovější generace antihistaminik, která má vysokou účinnost a minimální vedlejší účinky.

Eden blokuje tvorbu histaminových receptorů H1, snižuje tvorbu makrofágů a eosinofilů. Dále lék snižuje kapilární propustnost, má anti-exsudační a protizánětlivé účinky.

Hlavní účinnou látkou léčiva je desloratadin. Podporuje uvolňování zánětlivých cytokinů, inhibuje kombinaci alergických projevů. Léčivá látka desloratadin nemůže překonat hematoencefalickou bariéru a ovlivnit centrální nervový systém.

Indikace pro použití drogy

Indikace pro použití mohou sloužit jako následující projevy:

  • rozvoj celoroční a sezónní rinitidy;
  • slzení, těžké svědění kůže;
  • spastický kašel, časté kýchání;
  • konjunktivitida;
  • výskyt akutní a chronické kopřivky s alergiemi.

Kontraindikace

Přípravek Eden nelze podávat s následujícími příznaky:

  • se zvýšenou citlivostí na léčivo a jeho složky;
  • narušení funkční práce jater a ledvin;
  • s extrémní opatrností je droga používána u dětí mladších dvou let;
  • těhotenství a kojení.

Navíc lék by neměl být předepisován na diabetes v žádné formě.

Lékové interakce

V důsledku četných studií nebyl nalezen odpovědný enzym pro proces metabolismu desloratadinu. Proto nejsou vyloučeny možné interakce přípravku Eden s dalšími léčivy pro alergie.

Bylo zjištěno, že malé změny, které nemají vliv na základní proces, kdy se koncentrace léčiva v plazmě spolu s azithromycinem, erythromycin, cimetidin, azithromycin, fluoxetinu a ketokonazolu.

Pokyny

Eden je vyráběn v tabletách - 5 mg. (tablety od 10 do 30 ks).

Sirup 60 - 120 ml.

Tablety

Antihistamin se podává ve formě tablet
ústně. Tablety jsou ve speciálním obalu. Musí být spolknuty čistou vodou.

  • Denní dávka se počítá pro jednu dávku;
  • Pro dosažení vyšší efektivity je systém Eden přijímán současně bez ohledu na režim napájení;
  • doba trvání léčby a dávkování pro alergické projevy je zvolena lékařem na základě celkového stavu těla pacienta a závažnosti příznaků;
  • dospělí pacienti a děti od 12 let - 1 až 2 tablety jsou předepsány jednou, do 24 hodin.

Studie provedené neukázaly bezpečnost a účinnost přípravku Eden v tabletách u dětí mladších 12 let. Pacienti tohoto věku tedy užívají pouze léčivo ve formě sirupu proti alergickým příznakům.

Sirup

Tato dávková forma je nežádoucí pro smíchání s jakoukoliv kapalinou. Pro pohodlné dávkování je k léku připojena měrná lžička.

  • Dospívající s 12 lety a dospělí proti alergii užívají 10 ml sirupu jednou denně;
  • Děti od 6 do 12 let by měly užívat 5 ml jednou za 24 hodin;
  • děti 2-5 let zpravidla dávkuje 2,5 ml jednou za 24 hodin;
  • Návod doporučuje provést úpravu dávky. Kromě toho je nutné zvýšit nebo snížit intervaly mezi dávkami léku u pacientů s poruchou ledvin.

V případě, že je předepsáno užívání léku pro těhotenství pacienta, stejně jako během laktace, je nutná předběžná lékařská konzultace. Pokud se rozhodne provést farmakoterapii, proti alergickým příznakům, pomocí Edenu by mělo být přerušeno kojení.

Předávkování

S nárůstem dávkování a porušením stravy může lék velmi zřídka způsobit předávkování lékem.

Pokyn k léčivému přípravku naznačuje, že současně může dojít k prudkému poklesu krevního tlaku, k hyperémii kůže, která je doprovázena vyrážkou. Kromě toho dochází k dechu, ve zvláště těžkých případech, zmatenosti, bolesti hlavy.

Pokud se objeví taková reakce na Eden, je třeba provést symptomatickou léčbu, nejprve opláchnout žaludek dostatečným množstvím čisté vody, dokud nedojde k zvracení. Dále byste měli pacientům poskytnout sorbenty (aktivovaný uhlík, enterosgel apod.) Proti účinkům toxických látek na tělo.

Nežádoucí účinky

Pacienti jsou zpravidla dobře tolerováni proti alergiím. Velmi zřídka se mohou objevit vedlejší účinky, které zahrnují:

  • Útoky zvracení doprovázené nevolností;
  • výskyt bolesti v žaludku;
  • Eden může způsobit zvýšenou suchost v ústech;
  • střevní porucha;
  • zvýšená aktivita jaterních enzymů;
  • zvýšený bilirubin, případně výskyt hepatitidy;
  • výskyt arytmie;
  • droga může způsobit bolest podobnou migréně, slabost;
  • závratě, únava;
  • může být zvýšená aktivita, někdy křečový syndrom;
  • malátnost svědivá vyrážka, kopřivka;
  • opuch kůže.

S komplikovaným průběhem je možné vyvinout Quinckeho edém nebo anafylaxi, které jsou nebezpečné pro život pacienta a vyžadují nutnou lékařskou péči proti těmto stavům.

Analogy

Analogy Edenu jsou léky, které jsou součástí farmakologické řady a mají podobný účinek při léčbě alergií. Nejběžnější jsou:

  • Allergo-norms, Allergistop;
  • Allergomax, DS-ENT;
  • Eridez, Treksil NEO;
  • Lauratec, Dezorus;
  • Deslorathus, Erius;
  • Páni, Fribis.

Recenze

Velký počet pacientů prožil působení Edenu. Zaznamenávají pohodlí jeho použití: lék je užíván jednou, což je velký plus. Navíc tablety a sirup nezpůsobují zvýšenou ospalost, na rozdíl od antihistaminií staršího uvolnění. To vám umožňuje řídit dopravu, provádět potřebnou práci s maximální koncentrací pozornosti a plným návratem.

Výhody akce a použití Edenu v sirupu našli rodiče, jejichž děti dlouho trpí alergií. Lék začíná působit proti negativním příznakům 15 minut po přijetí. Prakticky nemá žádné vedlejší účinky. Kromě toho je sirup sladký na chuť, příjemný vůni ovoce, který je velmi podobný dětem.

Důležitou hodnotou pro pacienty je cena léku. Lék stojí v průměru asi 200 rublů na balení.

Někteří pacienti poznamenávají, že Eden má malé nedostatky. Jedná se o krátkou trvanlivost po otevření léku: lék není skladován déle než 3 měsíce. Kromě toho existuje omezení, které umožňuje jeho přijetí od věku šesti měsíců dítěte. Předtím se doporučuje používat antihistaminikové kapky.

Je třeba si uvědomit, že je přísně zakázáno užívat antihistaminika, zvláště pokud děti potřebují léčbu! Jakýkoli léčivý přípravek by měl být předepisován pouze ošetřujícím lékařem, založený na sběru anamnézy a řízeném závažností symptomologie pro alergie.

Léčba nejnovější generace s aktivním antihistaminikem a protizánětlivým účinkem - Tablety přípravku Edem: pokyny k použití a farmakologické vlastnosti

Eden je přípravek poslední generace s aktivní antihistaminikou a protizánětlivým účinkem. Netoxický, bezpečný lék je vhodný pro systémové podávání, zřídka způsobuje nežádoucí účinky, usnadňuje průběh alergických onemocnění.

Aktivní součásti, akce, výhody, recenze ohledně přípravy Edenu. Tablety z alergií: pravidla pro vstup dětí a dospělých, informace o interakci s léky, náklady na moderní antialergické léky.

Složení a forma uvolnění

Antihistaminikum je založeno na desloratadinu. Účinná látka, na rozdíl od loratadinu, vstupuje do těla ve formě, která nevyžaduje další transformaci. Z tohoto důvodu tablety a sirup Eden působí rychle, vykazují prodloužený účinek. Účinná látka neprostupuje hematoencefalickou bariérou, negativní účinek na mozku, psychomotorické reakce, nepřítomnost srdeční činnosti.

Desloratadin potlačuje aktivitu receptorů histaminu H1, zabraňuje vzniku řetězce alergických zánětlivých reakcí. Půl hodiny po podání tablet lze účinnou složku stanovit v krevní plazmě. Metabolismus se vyskytuje v játrech, minimální část desloratadinu (až 9%) se vylučuje stolicí a močí.

Pacientům starším 12 let je předepsáno antialergické léčivo ve formě tablet (množství účinné složky je 5 mg). Tablety s bikonvexním povrchem jsou zapouzdřeny, barva nátěru je modrá. Lékárenské sítě obdrží balení č. 10 a č. 30.

Akce

Lék na bázi desloratadinu rychle odstraňuje příznaky alergických reakcí, zabraňuje vzniku nových příznaků během celého dne a déle. Hodnocení pacientů potvrzuje vysokou účinnost tablet přípravku Eden při léčbě mnoha druhů alergií.

Antihistaminové lékové účinky na tělo s přecitlivělostí na dráždivé látky, během léčby, je antialergický, antipruritický, protizánětlivý účinek.

Seznamte se s příznaky a léčbou alergického bronchiálního astmatu u dětí různého věku.

Pokyny k užívání antihistaminových tablet Fenkarol 10 mg pro děti jsou popsány na této stránce.

Výhody nové generace léků proti alergii:

  • Nezpůsobuje ospalost;
  • nemá negativní vliv na kardiovaskulární systém, nervový systém, trávicí trakt;
  • pro znatelný účinek stačí pít 1 tabletu denně;
  • antihistaminika odstraňuje mnoho příznaků alergie;
  • Během příjmu tabáku Eden jsou pacienti oprávněni provozovat složité mechanismy, vozidla;
  • účinná látka neproniká do buněk mozku;
  • lék je vhodný pro léčbu, prevenci exacerbací se sezónními formami alergie a celoroční varietou;
  • Je povoleno od 12 let (bezpečný antialergický sirup Eden je vhodný pro děti do tohoto věku);
  • krátký seznam kontraindikací;
  • negativní reakce během léčby se vyskytují u malého procenta pacientů;
  • Nebyla klinická interakce tablet přípravku Eden s jinými léky;
  • při dlouhodobém užívání zůstává aktivní látka aktivní;
  • vysokokalorické, mastné potraviny, konzumace grapefruitové šťávy nebo příjem alkoholických nápojů téměř neovlivňuje činnost desloratadinu.

Přípravek Eden odstraňuje následující příznaky alergických reakcí:

  • kýchání;
  • kožní alergické svědění;
  • nazální kongesce;
  • hyperémie pokožky a sliznic;
  • slzení očí;
  • zčervenání spojivky a očních víček;
  • vazomotorická rýma;
  • alergický kašel;
  • Prenasledování v krku, svědění v palatinální zóně.

Lék snižuje objem a plochu vyrážky, puchýře s různými formami včel.

Indikace pro použití

Účinná látka nové generace, lékaři předepisují chronické alergické onemocnění:

Kontraindikace

Moderní antihistaminika, včetně Eden, mají jen málo omezení pro zahájení léčby. I přes bezpečnost léčiva, nepřítomnost toxických účinků na systémy těla, aplikace bez ohledu na kontraindikace, zejména po dlouhou dobu, může způsobit nežádoucí reakce. Z tohoto důvodu je pacient povinen pečlivě prostudovat část pokynů o omezeních užívání, získat informace od ošetřujícího lékaře.

Alergik předepíše další antihistaminik v následujících případech:

  • dítě nedosáhlo věku 12 let;
  • odhalila nadměrnou citlivost na desloratadin nebo další látky ve složení tabáku Eden;
  • těhotenství;
  • během celého období laktace, během kterého je předepsána antialergická léčba: desloratadin proniká do mateřského mléka.

Pokyny pro použití a dávkování

Základní pravidla:

  • užívání drogy kdykoliv, bez ohledu na výživu;
  • den je dostačující pro 1 tablet alergie;
  • nemusíte tento léčivý přípravek žvýkat;
  • Doporučuje se pít lék čistou vodou - objem přibližně 100 ml;
  • nejlepší možností je vypít antialergickou drogu v určitou dobu každý den;
  • Doba trvání léčby závisí na závažnosti klinických příznaků, rychlosti eliminace negativních příznaků. Doba trvání léčby je kontrolována alergikem.

Možné vedlejší účinky

Během léčby se pacienti stěžují na negativní reakce. I přes bezpečnost antialergického léčiva jsou ve vzácných případech možné nežádoucí účinky.

Pacient by si měl být vědom toho, že minimální procento pacientů trpících alergií během užívání tablety Eden má negativní pocit:

  • hlavu bolí;
  • vysychání sliznic v dutině ústní;
  • obecná slabost se vyvíjí.

Byly zaznamenány jednotlivé případy následujících nežádoucích účinků:

  • urtikárie;
  • otoky tkání;
  • závrat;
  • anafylaktický šok;
  • tachykardie;
  • křeče;
  • zvýšené hladiny bilirubinu;
  • nevolnost;
  • dyspeptické jevy;
  • zvracení;
  • citlivost v epigastrické oblasti;
  • zvýšená psychomotorická aktivita.

Přečtěte si užitečné informace o příznaky a léčbě alergií na citrusy u dítěte.

Pravidla pro užívání prickingu přípravku Prednisolon v těžkých formách alergií jsou popsány na této stránce.

Navštivte http://allergiinet.com/allergiya/vidy/pishhevaya-u-grudnichkov.html a naučit se projevovat potravinové alergie u dětí a jak léčit patologii.

Předávkování

Někteří pacienti užívají více tablet denně než obvykle, doufajíc v úplné vyléčení alergií. Překročení dávky nedává požadovaný účinek, někdy dochází k negativním reakcím. Nespozorují se závažné komplikace, ale z dalších jednotek léku není přínos.

Pokud se vyskytnou negativní příznaky, vypijte velké množství čisté vody, opláchněte žaludek a vezměte sorbent pro odstranění přebytečné účinné látky. Je důležité vědět, že při hemodialýze není desloratadin vylučován z těla.

Náklady

Antiallergické léky Edem produkovaný OJSC "Farmak" (Ukrajina). Náklady na moderní antihistaminika jsou vhodné pro většinu pacientů.

Odhadované ceny:

  • Eden tablety, 10 kusů na balení - 160 rublů;
  • Eden tablety, 30 kusů v balení - 330 rublů.

Sirup Eden pro děti na bázi desloratadinu je dražší - 240 rublů (60 ml), 280 rublů (100 ml).

Analogy

Pro léčbu chronických alergických onemocnění jsou vhodné pro další formulace s dlouhodobým účinkem, s největší vliv na negativních symptomů alergické a vasomotorické rinitidy, senné rýmy, idiopatické kopřivky. Přípravek je podáván alergikem.

Analogy Edenu:

Recenze

Tablety Edem mají mnoho výhod oproti předchozím generacím. Kombinace rychlého účinku, prodlouženého účinku a bezpečnosti pro organismus vysvětluje popularitu nového antialergického činidla.

Názory lékařů a pacientů o léku jsou stejné: kladné hodnocení výsledků terapie je potvrzen výsledkem pozorování, klinické testy, recenze, alergici. Pacienti užívající Eden tablety pro prevenci exacerbací senné rýmy, rýmy, idiopatické kopřivky, je považován za lék jedním z nejvíce bezpečné a účinné pro zmírnění negativních příznaků.

Moderní lék na léčbu alergií

Antihistaminikum Edem se týká třetí generace léků na alergie. Nezdálo se to tak dávno, ale již získal popularitu.

Farmakologický účinek raja z alergií

Eden z alergií má na rozdíl od svých protějšků několik mechanismů účinku. Je to blokáda histaminových receptorů H1, pokles produkce eosinofilů a makrofágů, snížení permeability kapilár. Má protizánětlivý, anti-exsudativní a antihistaminový účinek.

Indikace pro použití přípravku Eden

Jak je známo obzvláště závažné příznaky alergie jsou alergická rýma, slzení očí, svědění a zarudnutí kůže, výskyt kožních skvrn a jiných lézí, přítomnost bronchospasmu s problémy s dýcháním. Je to s takovými projevy alergií, že Eden je používán. Eden je předepsán pacientům s diagnózou chronické kopřivky, což pomáhá snížit množství vyrážky na kůži.

Samozřejmě, nemusíte chytat alergické pilulky. Je lepší zavolat lékaře nebo sanitku doma. Zejména proto, že je dnes mnoho antialergických přípravků a co je pro vás to pravé, měl by se lékař rozhodnout.

Pokyny pro použití Eden

Eden je prezentován na trhu ve formě sirupu a potahovaných tablet. V balení se sirupem je uzavřena speciální odměrná lžička o objemu 5 ml. Lék se užívá ve stejnou denní dobu jednou denně.

děti od dvou do pěti let - poloviční odměrná lžička nebo půl tablety jednou denně

od 6 do 11 let na 5 ml nebo jednu tabletu jednou denně

více než 12 let a dospělých 10 ml nebo 2 tablety denně

Průběh léčby závisí zcela na závažnosti alergické reakce.

Kontraindikace a vedlejší účinky přípravku Eden

Někdy dochází ke změnám biochemických ukazatelů krve: zvýšení bilirubinu, jaterních enzymů. Občas se při užívání přípravku Eden vyskytne závratě, bolesti hlavy, sucho v ústech, úzkost, tachykardie.

Absolutní kontraindikace užívání edému z alergií je přecitlivělost na léčivo a její použití u dětí do dvou let.

S opatrností je lék předepsán pro onemocnění jater a ledvin v umění. dekompenzace, těhotenství v období kojení.

Z kardiovaskulárního systému jsou zaznamenány palpitace a rytmické poruchy na straně trávicího systému - nauzea, epigastrická bolest. Tyto porušení se však objevují poměrně zřídka a neznášejí utrpení nemocným.

V případě předávkování lékem se používá výplach žaludku nebo užívání aktivního uhlí v obvyklých dávkách.

Eden z alergií je moderní antihistaminikum s prodlouženým účinkem, což z něj dělá pohodlné a efektivní použití.

Léčba Eden z alergií

Popis přípravku

Imunologové porazili VŽDY! Podle oficiálních údajů neškodná alergie na první pohled přenáší MILIONY životů každý rok. Důvodem pro tak hrozné statistiky je PARASITES, které se rojují uvnitř těla! Za prvé, v rizikové zóně trpí lidé.

Hlavní účinnou látkou léku "Edem" je desloratadin. Je to selektivní blokátor receptorů histaminu H1. Uvolňuje zánětlivé cytokiny, inhibuje kaskádu alergických reakcí.

Desloratadin je primárním metabolitem loratadinu. Léčivo "Eden" nepronikuje hematoencefalickou bariérou a také nemá vliv na centrální nervový systém. Farmakologický přípravek má antipruritický, stejně jako protizánětlivý účinek.

Forma vydání

Léčivý přípravek "Eden má dvě formy uvolnění:

  1. Tablety 10 ks;
  2. Sirup 60 nebo 10 ml.

Způsob aplikace

"Eden" by měl pacient před použitím pečlivě prozkoumat pokyny pro použití léčivého přípravku. Dávkování musí být jasně sledováno, aby nedošlo k předávkování!

  • Použití drogy "Eden" pro dospělé. Pacient by měl užívat jednu tabletu denně. V případě, že pacient zvolil formu tablet léku, je třeba vědět, že tablety by se neměly žvýkat ani drtit, měly by všechny polykat, pít hodně vody. Pacient může užívat tablety, když je to výhodné - před jídlem nebo po něm, ale odborníci doporučují používání léku pro nastavení času, protože platnost této drogy - 24 hodin. Pokud pacient použije jako léčbu sirup, pak denní norma by měla být 2 odměrky denně.
  • Lék "Eden" ve formě sirupu je předepsán dětem, které dosud neměly 12 let. Do 6 let je dávka 2,5 ml / den, od 6 let - 5 ml / den. Sirup by neměl být používán v zředěné formě, může být použit bez ohledu na příjem potravy, můžete před a po. Doba trvání léčby by měla stanovit alergik.

O tom, jak aplikovat lék "Eden", měli byste nejprve poradit se svým lékařem, který pomůže pacientovi určit jak dávku, tak formu uvolňování léku.

Analogy

Analogy "Eden" jsou přípravky, které jsou součástí jedné farmakologické skupiny a mají podobné účinky:

Indikace pro použití

"Eden" je předepisován pacientům, kteří mají sezónní a chronické alergické reakce. Zpravidla jsou doprovázeny alergickou rýmou, kopřivkou, dermatitidou.

"Edem" je vhodný pro otoky tkání, eliminuje slzení, stejně jako svědění. Snižuje příznaky jako kašel a kýchání se sennou rýmou. Efektivní pro alergie na hmyz. Je třeba dodat, že farmakologický přípravek by měl být předepisován zkušenými lékaři, protože samoléčba může uškodit pacientovi a přinést mu správný výsledek

Nežádoucí účinky

Nežádoucí účinky přípravku "Eden" se obvykle objevují v případě, že pacient neodpovídá některým složkám léku. Hlavní symptomy se mohou projevit jak ze strany kardiovaskulární aktivity, tak z gastrointestinálního traktu. Obvykle je to nevolnost, zvracení, bolesti hlavy, arytmie.

Není-li lék vhodný pro pacienta, může se objevit i nadměrná psychomotorická aktivita, snížená výkonnost v důsledku zvýšené únavy a křeče. Při užívání léku mohou také vzrůst alergické reakce - kopřivka a svědění, až do anafylaktického šoku a Quinckeho edému.

Kontraindikace

Mezi kontraindikace "Eden" patří takové nemoci jako porucha ledvin, stejně jako diabetes mellitus. Je zakázáno předepisovat farmakologické léky dětem, které dosud nedosáhly věku dvou let.

Pokud je žena těhotná - "Eden" není předepsáno, protože léčivo může ovlivnit vývoj plodu v děloze, v souvislosti s nímž mohou vzniknout komplikace.

Je lepší, aby matky, které kojí, zdržely užívání léčivého přípravku, protože "Eden" má vlastnost vylučování mateřským mlékem a droga je kontraindikována pro děti.

Pokud pacient potřebuje schůzku, kojení by mělo být odloženo na chvíli. Lidé, kteří jsou přecitlivělí na složky léku, také nepředepisují léky, protože mohou způsobit vedlejší reakce.

Předávkování

Při mírném předávkování až 30 ml nebyly hlášeny kardiovaskulární a CNS abnormality. V případě, že pacient trvá více než 50 ml, nedojde ani k závažným alergickým reakcím.

V případě předávkování je předepsáno následující ošetření - je nutné opláchnout žaludek a poté provést aktivní uhlí. Další léčba je symptomatická.

Předávkování přípravkem "Eden" se může objevit v případě, že pacient překročí normu a doufá, že zlepší blahobyt - to by nemělo být provedeno. Pokud předepsaná dávka nepomáhá zbavit se příznaků, musíte lék změnit.

Zejména farmakodynamika Edenu je podmíněna fyzikálně-chemickými vlastnostmi desloratadinu. Tato chemická sloučenina nemá prakticky žádný sedativní účinek, neovlivňuje psychomotorické reakce těla pacienta. Příjem desloratadinu nevyvolává prodloužení intervalu Q-T na elektrokardiogramu, nevykazuje systémové účinky na receptory centrálního nervového a kardiovaskulárního systému jako celku.

Aktivní účinná látka Edém je selektivní, postupně působící blokátor periferních receptorů s prodlouženým H1-histaminem. Desloratadin účinně inhibuje nebo zcela odstraňuje různé druhy alergických reakcí, které vyvolávají vývoj a progresi zánětlivých procesů. Tato vlastnost léčiva umožňuje uvolňování cytokinů (peptidové informační molekuly), včetně interleukinů, jako jsou IL-4, IL-6, IL-8, IL-13. Podobný proces nastává u zánětlivých chemokinů (sekretovaných proteinů) nebo chemokinových receptorů, které zahrnují RANTES.

Kvůli působení Edenu je pozorováno uvolňování produktu superoxidových anionů - k tomu dochází pod vlivem polymorfonukleárních neutrofilů. Existuje rozšíření biochemických procesů, jako je chemotaxe (řízený pohyb buněk podél koncentračního gradientu pod vlivem chemických činidel), zprostředkované uvolňování IgE histaminu, D2-prostaglandinu. Pod vlivem desloratadinu je molekula adheze (adheze povrchů dvou odlišných pevných a / nebo tekutých těles) izolována z adheze eosinofilů. Výsledkem této reakce je výroba molekul C4-leukotrienu a P-selektinu.

Primárním aktivním metabolitem desloratadinu je loratadin. Přijímající raj má na tělo pacienta protizánětlivé, anti-exacerbace, antihistaminikum, antipruritické a antialergické účinky. Farmakodynamika Eden neukazuje vlastnosti, které by umožňovaly pronikání desloratadinu do hematoencefalické bariéry.

O přípravě:

Edem má antialergické, antihistaminové a protizánětlivé účinky.

Indikace a dávkování:

Eden používá prisezonnyh a celoroční alergické rýmy, došlo k rychlému odstranění symptomů, jako je rýma, kýchání, svědění, svědění očí, svědění v oblasti oblohy a kašel, slizniční otoku a překrvení nosní sliznice, slzení a zarudnutí spojivek. U chronické idiopatické kopřivky (ke snížení svědění a vyrážky velikost počet prvků).

Dávka na lžičku o objemu 5 ml (2,5 mg) sirupu je uzavřena v balení Eden. Na lžíci jsou rozdělení - 1,25 ml a 2,5 ml. Doporučuje se užívat drogu ve stejnou dobu, uvnitř. Recepce nezávisí na příjmu potravy.

U dětí ve věku od 2 do 5 let se lék předepisuje 1 dávku denně za ½ dávky dávky 2,5 ml.

Děti 6 - 11 let - 1x denně za 1 dávkovací lžičku - 5 ml.

Dospívající starší než 12 let a dospělí jsou léčeni jednou denně za 2 lžíce dávkování - 10 ml.

Doba trvání léčby závisí na průběhu onemocnění a jeho závažnosti.

Předávkování:

Pokud se předávkování léku doporučuje umyt žaludek, vezměte si aktivované uhlí, v případě potřeby proveďte symptomatickou léčbu. Prostřednictvím desquamationu se desloratadin nevylučuje. Odstranění peritoneální dialýzy není účinné.

Nežádoucí účinky:

Je pravidlem, že desloratadin sirup dobře tolerovány, ale vedlejší účinky se mohou vyskytovat ve vzácných případech: sucho v ústech, bolesti hlavy, únavu. Může dojít ke zvýšení jaterních enzymů, zvýšení bilirubinu, tachykardie, palpitace, průjem, bolesti břicha, zvracení, dyspepsie, nevolnost, psychomotorickou hyperaktivitu, rozvoj hepatitidy.

V ojedinělých případech jsou možné reakce přecitlivělosti (včetně angioedému, anafylaktického šoku, kopřivky a svědění).

Kontraindikace:

Léčba Eden je kontraindikována v případech přecitlivělosti na kteroukoli složku léčiva. Nepoužívejte lék u dětí mladších 2 let.

Použití během těhotenství se nedoporučuje. Během laktace je nutno přestat podávat, jestliže je léčba nevyhnutelná.

Léčba se používá opatrně v případě těžké renální insuficience (klírens kreatininu nižší než 30 ml / min) a monitoruje se funkce ledvin. Léčba Eden neovlivňuje rychlost psychomotorických reakcí potřebných k řízení vozidel nebo k práci s jinými mechanismy.

Interakce s jinými drogami a alkoholem:

Opakované ko-aplikaci s erythromycinem, ketokonazol, fluoxetin, azithromycin, cimetidin, má významné změny v plazmatické koncentrace desloratadinu byla zjištěna. Enzym zodpovědný za metabolismus desloratadinu není nastavena, takže není možné zcela vyloučit možnost interakce s jinými léčivy.

Složení a vlastnosti:

1 ml sirupu obsahuje 0,5 mg desloratadinu;

Pomocné látky: sacharóza; sorbitol (E 420); dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, ​​benzoát sodný (E 211); edetát disodný; propylenglykol, kyselina citronová, monohydrát žlutý západ slunce FCF (E 110), přečištěná voda.

Sirup. Lahvička s dávkovací lžící, 60 ml nebo 100 ml sirupu v lahvičce.

Doporučená skladovací teplota 30 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Antihistaminika pro systémové použití. Kód automatické telefonní ústředny R06А Х27.

Desloratadin je nelédající antihistaminikum s dlouhodobým účinkem, které má selektivní antagonistický účinek na periferní H1-receptory. Po perorálním podání desloratadin selektivně blokuje periferní histamin H1-receptory.

Ve studiích in vitro Desloratadin prokázal své antialergické vlastnosti na endotelových buňkách. To bylo prokázáno uvolnění inhibice zánětlivé cytokiny, jako jsou IL-4, IL-6, IL-8 a IL-13, ze žírných buněk / basofilů člověka a inhibici exprese adhezních molekul, jako je P-selektinu.

Řada studií ukázala, že kromě antihistaminiové aktivity má desloratadin antialergické a protizánětlivé účinky. Desloratadin nezpůsobuje změny v kardiovaskulárním systému, nepronikuje do centrální nervové soustavy a neovlivňuje psychomotorickou funkci.

U pacientů s alergickou rýmou, desloratadin účinně odstraňuje příznaky, jako je kýchání, výtok z nosu a svědění a podráždění očí, slzení a zarudnutí, svědění patra. Desloratadin účinně kontroluje příznaky během 24 hodin.

Koncentrace desloratadinu v krevní plazmě může být stanovena 30 minut po podání. Desloratadin je dobře absorbován, maximální koncentrace je dosažena po asi 3 hodinách; poločas je přibližně 27 hodin. Stupeň kumulace desloratadinu odpovídal jeho poločasu (přibližně 27 hodin) a frekvenci podávání 1 den za den. Biologická dostupnost desloratadinu byla úměrná dávce v rozmezí 5 až 20 mg. Desloratadin se mírně váže na plazmatické proteiny (83-87%). Při aplikaci dávky desloratadinu (5 až 20 mg) jednou denně po dobu 14 dnů nebyly zjištěny žádné známky klinicky významné kumulace léčiva.

Potraviny (tučná vysokokalorická snídaně) neovlivňují farmakokinetiku desloratadinu. Bylo také zjištěno, že grapefruitová šťáva neovlivňuje farmakokinetiku desloratadinu.

Popis nástroje

Mnoho léků pro zmírnění symptomů alergie blokování H1-receptory histaminu, a tím zastavit zánětlivou odpověď a odstranit nepříjemné příznaky. Přesně takový nástroj je popsán instrukcí Eden pro použití. Jeho účinnou látkou je desloratadin. Že výstupy formulace v souladu s jedním společným způsobem, jako je Erius, desloratadin-Teva, Desai, Ezlor, Lourdes, Blogir-3.

Aktivní léková substance nemá žádný účinek na CNS, nezpůsobuje ospalost, není ovlivněna množství intervalu QT na elektrokardiogramu, který ji odlišuje od antihistaminika I generace. Po perorálním podání se desloratadin aktivně vstřebává do trávicího traktu. Proces absorpce není ovlivněn příjemem potravy ani věkem pacienta. Eden je dlouhodobě působící antihistaminikum. Tento lék je vyráběn ve dvou formách:

  • sirup v lahvičkách o objemu 60 ml a 100 ml je povolen dětem od 2 let;
  • 5 mg tablety jsou povoleny pro vstup do dětí od 12 let věku.

Navzdory tomu, že předávkování nejsou pevné, a přijímat finanční prostředky v 5-násobný dávky nezpůsobuje příznaky předávkování, měla by být přijata v souladu s anotací a objednávky lékaře. Pokud jsou přijímány finanční prostředky v těle ve velkých dávkách, se doporučuje vymýt žaludek a vzít sorbentu. Metodou hemodialýzy není možné odebrat desloratadin z těla.

Interakce s jinými léčivy léčivé látky léčivého přípravku v důsledku klinických studií nebyly odhaleny. Jelikož však enzym podílející se na metabolismu desloratadinu není definován, zůstává možnost interakce přípravku Eden s jinými léky.

Eden - nejnovější způsob boje proti alergii

Dnes je na drogistických pultech velmi velký počet různých léků od alergických reakcí.

Jeden z nejnovějších léků je Eden, vyráběný ve formě tablet a sirupu.

Vhodné pro dospělé i děti.

Základní informace o přípravku

Eden se odvolává na moderní skupinu antialergických léků. Tento lék má účinné preventivní a léčebné vlastnosti. Prakticky žádný vedlejší účinek a kontraindikace, což je velmi důležité pro osobu trpící alergiemi.

Složení a forma uvolnění

Toto antialergické činidlo ve svém složení má následující složky:

  • dihydrát hydrogenfosforečnanu vápenatého;
  • laktóza nebo sacharóza;
  • kukuřičný škrob;
  • stearát vápenatý;
  • hypromelosa.

Forma uvolňování léčiva se dělí na:

  1. Tablety. Balené v deseti kusech v obrysových deskách. Každá pilulka je pokryta modrou obrubou.
  2. Sirup. Má průhlednou barvu. Fasuetsya v lahvích o objemu 60 a 100 miligramů, umístěných v kartonových krabicích. Každá bublina je vybavena dávkovací lžící.

Farmakokinetika a farmakologické vlastnosti léčiva

Aktivním prvkem Edenu je desloratadin, který je primárním metabolitem loratadinu a má vysoký účinek proti různým zánětům a edému. Navíc desloratadin je charakterizován dobrými antiexudativními vlastnostmi.

Maximální účinek desloratadinu v lidském těle se dosahuje tři hodiny po prvním podání léku.

Metabolismus účinné látky se vyskytuje v játrech. Doba částečné exkrece složky z lidského těla je přibližně 24 hodin a je prováděna játry a ledviny.

Hlavní prvek Edenu neovlivňuje centrální nervový systém (CNS), který umožňuje vyloučit vznik sedativního účinku. Proto mohou být řidiči a dalšími kategoriemi osob, jejichž práce přímo závisí na péči a včasné reakci.

Mechanismus účinku

Tato léčiva je zaměřena na prevenci projevů nebo zápalů již vyvinutých alergických reakcí. V tomto případě je jeho účinek na tělo následující:

  1. Výběr se zastaví zánětlivých procesů.
  2. Snížená vaskulární propustnost, který umožňuje zastavit otoky tkání;
  3. Pohyb eozinofilů se zpomaluje, to znamená, že méně produktů cizího proteinu vstupuje do krevního řečiště.

Indikace pro použití

Edém s účinnou látkou desloratadin je předepsán pacientům, kteří mají alergické reakce ve formě:

  • chronická nebo sezónní rýma;
  • alergická konjunktivitida;
  • svědění;
  • podráždění sliznice očí a nosu;
  • rhinorea:
  • hyperémie;
  • chronická idiopatická kopřivka.

Také léčivý přípravek může lékař předepisovat jednotlivě pro léčbu jiných alergických onemocnění.

Kontraindikace

V závislosti na formě uvolnění je přípravek v mnoha případech kontraindikován.

Tablety se pacientům nedoporučují:

  • u nichž je dědičná intolerance k galaktóze;
  • trpí nedostatkem laktózy;
  • do dvanácti let.

Sirop nemůže užívat děti mladší dvou let.

Bez ohledu na formu uvolnění je léčivo kontraindikováno:

  • lidé s přecitlivělostí na složky, které tvoří tento lék;
  • těhotná;
  • ženy během kojení;
  • pacienti s renální insuficiencí (zvláště pokud je clearance kreatininu nižší než 35 ml / min)

Také při předepisování a užívání tohoto antialergického léku stojí za to, že zahrnuje i sacharózu, která se nedoporučuje diabetikům.

Dávkování a způsob aplikace pro dospělé

Dospělí a děti starší dvanáct let jsou obvykle předepsány přípravkem Eden v tabletách, které se podávají perorálně a jsou omyty velkým množstvím tekutiny.

Denní dávka léku se obvykle odebírá najednou a je 5 miligramů desloratadinu (1 tableta). Pro dosažení maximálního terapeutického účinku se doporučuje, aby byl přípravek užíván současně současně.

Průběh léčby je určen pro každého pacienta individuálně a je v průměru dva až tři týdny.

Sirup je určen pro dospělé a děti starší dvou let. Aplikuje se perorálně. Pro usnadnění použití je v lékové krabici uzavřena výdejní lžička.

Dospělí a mladiství starší než dvanáct let jsou předepsány 10 miligramů drogy ne častěji než jednou denně. Doba trvání léčby je patnáct až dvacet dní.

Návod k použití pro děti

Pro děti od dvou let je Eden v sirupu předepsán podle následujícího schématu:

  • od 2 do 5 let - 2 miligramy denně;
  • od 5 do 8 let - 2,5 miligramů denně;
  • od 8 do 12 let - 5 miligramů denně.

V tomto případě by doba trvání přijetí neměla přesáhnout patnáct dní.

Předávkování

Bylo zjištěno, že užívání léku, pětinásobek doporučené dávky, nemá žádné vážné důsledky.

V případě závažného předávkování léky (více než pětinásobek doporučené dávky) je nutné zavolat sanitku a před jejím příchodem opláchnout žaludek a vzít sorbenty (aktivní uhlí).

Pokud se zdravotní stav zhorší, je třeba provést symptomatickou léčbu.

Stojí za to, že pro stažení desloratadinu neexistuje žádná antidota.

Nežádoucí účinky

Použití tohoto léku nezpůsobuje žádné vedlejší účinky. V některých případech však lze pozorovat následující:

  • nevolnost a zvracení;
  • sucho v ústech;
  • průjem nebo zácpa;
  • hepatitida;
  • zvýšení hladiny bilirubin v krvi;
  • tachykardie;
  • arytmie;
  • závratě;
  • slabost;
  • křeče;
  • vyrážka na kůži;
  • svědění;
  • porušení psychomotorických reakcí.

Použití v těhotenství a laktaci

Experimentální údaje o rizicích tohoto léku během těhotenství chybí. Také vědecký výzkum na zvířatech nezaznamenal toxicitu, která může ovlivnit reprodukční schopnost plodu.

Ale přesto velký okruh specialistů doporučuje, aby se během koncepce dítěte a těhotných žen nepoužívalo Eden.

Kromě toho je hlavní látka drogy schopna proniknout do mateřského mléka. Proto se ženy během laktace musí zdržet užívání tohoto léku nebo přestat kojit.

Interakce s jinými léky

Při provádění laboratorních studií nebyla zjištěna významná interakce účinné složky desloratadinu s jinými léky. Je však nutné předepsat komplexní léčbu přípravkem Eden s dalšími léky opatrně, neboť nemožnost interakce není zcela vyloučena.

Zvláštní instrukce

Přípravek Eden by měl být předepsán zvláštní péči pacientům s renální insuficiencí. Současně je nutné neustále sledovat ukazatele funkce ledvin tak, aby clearance kerataninu nepřekročila povolenou normu.

Názory pacientů

Recenze lidí užívajících drogu Eden:

Trpím alergií už více než 15 let. Pro toto období jsem zkoušel spoustu různých antialergických léků, mezi něž bych chtěl zejména zdůraznit Eden. Při dlouhodobém používání jsem necítil žádné vedlejší účinky. Navíc se dokonale vyrovná se svěděním a tělesnou vyrážkou. Při užívání jedné tablety svrbení zmizelo po několik dní.

Pavel, 57 let

Pozoruhodný antihistaminikum, které účinně bojuje proti alergickým reakcím. Může být také užíván bez ohledu na příjem jídla. Tento lék mi pomohl zvládnout alergickou rýmu během několika dní, kdy jiné léky po dobu dvou týdnů neměly pozitivní účinek. Navíc Eden neovlivňuje centrální nervový systém, který po jeho přijetí sedí za volantem auta. Také to může být používáno bez strachu s jinými léky. Například jsem je pil spolu s anestetikami.

Anna, 42 let

Četl jsem recenze a jsem ohromen. Po obdržení Edenu mám opak. Můj alergický stav nebyl ulehčen, ale naopak se zkomplikoval. Je dobré, že po ruce byl obvyklý diazolin, který zachránil před hrozným svěděním a vyrážkou.

Татьяна, 31 let

Výsledný účinek užívání těchto tablet odůvodňuje jejich jméno. Za pár dní jsem se cítila v Edenu, protože alergické trhání a nucený nos prakticky zmizely. Dokonce bylo snadnější dýchat. Ve spojení s antibiotiky.

Cyril, 28 let

Názory odborníků

Hodnocení lékařů o drogách Eden:

Eden je dobrý antihistaminik. Předepisuji to pacientům s těžkými alergickými reakcemi, jako je vyrážka na těle, svědění, podráždění nosní sliznice a očí. Velmi účinně pomáhá při společném přijetí antibiotiky. Mnoho z mých pacientů zaznamená zlepšení už následující den po užití.

Sergej, dermatolog

Sirup Eden předepisuje svým malým pacientům (děti ve věku od tří do sedmi let) léčbu abstinující bronchitidy. Již po několika dávkách léku klesá edém, kašel se snižuje a dýchání se stává čistějším.

Ellona, ​​pediatr

Domnívám se, že každá domácí kabinet by měl mít místo pro antihistaminikum, jako je Eden. Tento lék je skvělý pro léčbu sezónních alergií v jakémkoli věku. Absolutně neškodné a povolené dětem od dvou let. V mé praxi však existovaly případy, kdy bylo nutné jmenovat Eden jednoletým dětem a nebyly nalezeny žádné negativní účinky.

Konstantin, alergik

Výhody a nevýhody léčiva

Na základě odpovědí odborníků, kteří označují Eden, a pacientů, kteří je užívají, lze rozlišit následující výhody:

  1. Poměrně nízká cena ve srovnání s jinými histaminami, které jsou pro destičku (10 tablet) asi sto rublů. Lahvička ze sirupu o objemu 60 miligramů stojí asi sto osmdesát rublů.
  2. Dobrý a rychlý efekt. Už v druhý den po užití přípravku zmizely příznaky alergických reakcí u pacientů.
  3. Nepozorováno nežádoucí účinky.
  4. Schopnost přijmout v kombinaci s jinými léky.
  5. Dostupné v lékárnách bez předpisu.
  6. Dlouhá skladovatelnost, což je dva roky.

Pokud jde o nedostatky, jsou zastoupeny existujícími kontraindikacemi.

Analogy

Eden má následující analogy:

  1. Zirtek. Hlavním prvkem je cetirizin. V závislosti na formě uvolnění je v tabletách a sirupu. Náklady na pilulky jsou 450 rublů, cena sirupu je 675 rublů. Nedoporučuje se těhotným ženám a ženám během kojení.
  2. Agistam. Účinná látka loratadin. Vyráběné v tabletách. Cena je 30 rublů. Nebyly žádné nežádoucí účinky.
  3. Tsetrlev. Aktivní látka je levocetirizin. Používá se k úlevě od příznaků bronchiálního astmatu v počáteční fázi. Má vedlejší účinky z nervového, hepatobiliárního, imunitního a kardiovaskulárního systému. Vyráběné v tabletách. Kontraindikace u dětí mladších šesti let.

Je třeba poznamenat, že tyto informace jsou poskytovány pouze pro informační účely a nejsou návodem k použití. Proto předtím, než začnete užívat tento přípravek, musíte získat rady od kvalifikovaného specialisty.